Гриценко у Луцьку: «Вибори можуть перетворитися на змагання грошових мішків»

Анатолій Гриценко розповів про «підводні камені» нового закону про вибори. Зокрема він вважає, що найбільший позитив – це відкриті списки.

Про це політик розповів 30 вересня у Луцьку.

«Такого потоку паперів ще не було», – зазначив Гриценко. За його словами процес передавання-реєстрування документів затягується і тяганина дасть можливість зарєструватися меншій кількості людей.

Водночас Гриценко зазначив, що ідея відкритих списків дуже позитивна, питання лише у тому, як вона спрацьовує. Він вважає, що закон вийшов «на ці вибори» і згодом депутати повернуться до його доопрацювання. А поки що вибори можуть перетворитися у змагання «грошових мішків».

Також він розкритикував величезну кількість реклами. Зокрема у Києві Гриценко помітив закономірність, коли на білбордах з’являються ще навіть незареєстровані кандидати. Дивують його й обіцянки, які можна побачити на рекламних щитах – наприклад, контрактна армія. Політик нагадав, що наближаються вибори до місцевих рад, які за такі рішення не голосують. Тому він зазначив, що досить «гратися в красиві гасла» – необхідно зорієнтувати кандидатів на вирішення місцевих питань.

Щодо «Громадянської позиції», то Гриценко нагадав, що партія немає централізованого фінансування. Тому члени партії роблять внески у кількадесят гривень на місяць. До того ж, у партії нікому не платять.
«Тому в нашу партію не стоять чергу», -зазначив політик і додав, що зараз партія налічує десь 3000 людей, але це дійсно ідейні люди, які «не схиблять».

Залишити відповідь