Наїзд Яценюка на Гунчика – безпідставні звинувачення?

Волинська обласна державна адміністрація повинна підключитися до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців до 1 жовтня.

Нагадаємо, саме через низький рівень приєднання до реєстрів отримав попередження голова ОДА Володимир ГунчикПро це 23 вересня заявив прем’єр-міністр Арсеній Яценюк.

«За ситуацію з низьким рівнем підключення до Єдиного державного реєстру винести попередження керівникам Волинської, Черкаської, Миколаївської, Херсонської і Сумської областей», ‒ сказав Яценюк.

Однак відповідно до інформації опублікованої на сайті облдержадміністрації виконання робіт повинне завершитися 1 жовтня. Саме з цього дня змінюється порядок отримання відомостей з вказаних реєстрів органами державної влади, органами місцевого самоврядування, внутрішніх справ, прокуратури, Служби безпеки України та їх посадовими особами, який здійснюватиметься виключно в електронній формі.

 

Інформація щодо порядку підключення до реєстрів зазначеними органами розміщена на офіційних веб-сайтах технічних адміністраторів – державного підприємства «Інформаційно-ресурсний центр» за адресою: irc.gov.ua та державного підприємства «Національні інформаційні системи».

Тож, або Яценюк став жертвою халатності підлеглих, або ж шукав причини, аби дорікнути Гунчику.

До слова, в ОДА повідомляють, що станом на 24 вересня більшість районів та міст обласного значення передали необхідну для підключення інформацію в Київ.

Залишити відповідь