Ковель: мер посварився з головою райради через землю для бійця

Голова Ковельської районної ради Ігор Верчук та міської Олег Кіндер посварилися через землю для бійця АТО.

Конфлікт трапився під час засідання сесії міської ради, ‒ пише проКовель.

Варто зауважити, що Ігор Верчук прийшов на засідання не як посадовець, а як батько сина-атошника. За його словами, нещодавно його син вирішив скористатися своїм правом, наданим державою, ‒ отримати у власність землю. Чоловік перебуває зоні АТО з початку бойових дій. Верчук стверджує, що він пішов на війну добровольцем у званні старшого солдата і вже дослужився до лейтенанта. Очолює  один із взводів добровольчого батальйону «Айдар».

За наполяганням батька боєць АТО Верчук написав заяву на виділення йому земельної ділянки, проте отримав «неочікувану» відповідь.

«Я вмовляв сина подати ту заяву до ЦНАПу, ‒ виголосив на засіданні чергової 77-ї сесії міськради батько бійця АТО (саме так він себе представив, ‒ ред.) Ігор Верчук. ‒ І син зрештою погодився. Потім його довго ганяли кабінетами, але таки прийняли заяву. І ось він отримав відповідь, звісно ж, відмову, але яку цинічну: «Враховуючи вищеокреслене, подані вами матеріали не відповідають вимогам чинного законодавства». Питається: «Для чого нам тоді той ЦНАП?» Його мали взяти за руку і допомогти зібрати необхідний пакет документів. Я розумію, що в місті може й немає тієї землі, але для чого писати такі цинічні відписки».

Ігор Верчук у своєму зверненні просив депутатів міськради і його голову відреагувати на неякісне надання адміністративних послуг такою структурою як Ковельський ЦНАП. Однак міський голова Олег Кіндер став звинувачувати Верчука в тому, що він, мовляв, хоче будь-що вирішити земельне питання власного сина.

«Момент звинувачення сьогодні саме Ковельської міської влади в байдужості до вирішення земельних питань, я думаю, що це ‒ по великому рахунку цинізм. І саме те, що я сказав: вирішення саме вашого особистого питання, для чого ви і вийшли до мікрофону, тим більше як голова районної ради», ‒ заявив Олег Кіндер.

Пізніше Кіндер нагадав, скільки добра зробила міськрада для бійців АТО, про свої обіцянки щодо виділення цим хлопцям земельних ділянок і їх виконання, торкнувся і роботи райради в плані надання чи то ненадання ними українським воякам земельних ділянок тощо. І зрештою таки  пообіцяв Верчуку, що «роботу центру з надання адміністративних послуг поправимо», ‒ йдеться в публікації.

24_09_ver1 24_09_ver2 24_09_ver3

Залишити відповідь