Волиняни відвезли допомогу на фронт

Амуніцію та обладнання для військових у зоні бойових дій відвезла делегація із Луцька.

Про це повідомили у муніципалітеті облцентру Волині.

Члени зустрілися з лучанами і волинянами, які захищають територіальну цілісність нашої держави на сході, безпосередньо на передових позиціях. Вони вручили бійцям комплекти військової форми, футболки, дизельний генератор, запасні частини для ремонту автомобільної техніки, біноклі, засоби гігієни, продукти харчування, україномовні книги та інше.

Також військовим 72-ї бригади передали автомобіль.

Особливим подарунком для лучан та волинян, які служать в Збройних Силах України стали дитячі малюнки та футболки, розмальовані за спеціальною технологією дітками учасників АТО. На передовій, у самому центрі АТО, кожен солдат отримав від дітей із Луцька «Браслет життя» – мотузку, зроблену у вигляді наручного браслета, який має унікальну можливість при потребі перетворюватись у триметровий канат, який можна використати у естримальних умовах.

У кожен браслет дітки поклали лист підтримки.

Бійцям також вручили продуктові набори, а для дитячої лікарні і травматологічного відділення — медичні бандажі, стерильний перев’язувальний матеріал, сечоприймачі.

Також делегація побувала на місці загибелі у травні 2014 року військовослужбовців 51-ї ОМБР біля села Благодатне Волноваського району, де встановлено Пам’ятний хрест та меморіальну дошку. Тут священнослужителі відслужили панахиду за загиблими.

Мама Віталія МахновцяМарія та дружина Дмитра ЙовзикаОксана разом з усіма помолилися за упокій своїх рідних на місці, де вони загинули, захищаючи державу. Марія Махновець привезла з Луцька грудочку землі, щоб частинка Волині назавжди залишилась на місці загибелі її сина.

Залишити відповідь