Володимир: ЗМІ назвали ставку БПП

Блок Петра Порошенка «Солідарність» в княжому місті зробить ставку на діючого депутата облради, директора Володимир-Волинської спеціалізованої школи-інтернату І-ІІІ ступенів «Центр освіти та соціально-педагогічної підтримки» Валентина Вірковського.

Про це пише видання «Буг».

Також БПП негласно буде підтримувати депутата облради, генерального директора товариства з обмеженою відповідальністю «Гербор-холдінг» Олега Борбелюка, який у зв’язку з перебуванням у Партії регіонів ймовірно буде балотуватися від політичного проекту «Наш край», що курується Адміністрацією Президента.

«Солідарність» у даному випадку висуне Борбелюку слабкого спаринг-партнера.

У Володимир-Волинському районі партія зробить ставку на депутата облради, директора товариства «П’ятидні» Валерія Діброву та депутата облради, президента клубу «БРВ-ВІК» Валентина Кошельника. Останній буде висунутий за квотою «Народного фронту», члени якого індивідуально стартують у списках президентської партії.

«Як бачимо, усі названі особи належать до команди Петра Саганюка і очевидно будуть працювати на його перемогу у боротьбі за посаду міського голови Володимира-Волинського», – зазначає видання і підкреслює, що це – інсайдерська інформація.

Залишити відповідь