Ковель: дорожники перекрили дві міжнародні траси

В обідню пору працівники автомобільних доріг Волині на деякий час перекрили рух на міжнародних трасах «Ковель ‒ Брест» (у центрі села Дубове) та «Ковель ‒ Хелм» (у мікрорайоні «Сільмашу»).

Вдатися до таких дій, за словами начальника філії «Ковельська ДЕД» ДП «Волинський автодор» Зіновія Мисюки, вони були змушені після того, як вже півроку не отримують зарплату, ‒ пише ПроКовель.

«Ще в 2011 році, коли Україна готувалася до проведення Євро-2012, на Волині дорожниками ШБУ-50, яке «дислокується» в Київській області, були проведені роботи на загальну суму 30 мільйонів гривень. Держава брала на себе зобов’язання ці кошти виплатити, однак цього не зробила, і столичні шляховики подали до суду на ДП «Волинський автодор». А Феміда своїм рішенням попросту заблокувала рахунки служби автомобільних доріг Волині. І цей вердикт діятиме до тих пір, поки не буде погашено мільйонна заборгованість. А скоро ж зима. Нам необхідно готувати техніку до цього періоду, яка, до речі, вже багато років як не оновлювалася, купувати соляну суміш для посипання доріг тощо», ‒ пояснює Мисюк.

ДИВИТИСЯ ФОТО З ПЕРЕКРИТТЯ У ЛУЦЬКОМУ РАЙОНІ

Працівники Волинського автодору неодноразово писали до Кабміну та Президента України Петра Порошенка, жалілися на невиконання державою взятих на себе зобов’язань. У відповідь отримували відписки. Тим часом борг із зарплатні підприємства перед працівниками щомісяця росте.

Про попереджувальний страйк, зокрема і на Ковельщині, «Волинський автодор» повідомив керівництво Ковельської РДА та обласної державної адміністрації.

Зі страйкуючими зустрівся голова РДА Віктор Козак. Він порадив дорожникам написати колективне звернення до керівництва Міністерства інфраструктури України.

 

Залишити відповідь