Саакашвілі про перепалку з Палицею: представники олігархів зізнались у підготовці збройного перевороту

Голова Одеської облдержадміністрації Міхеїл Саакашвілі прокоментував словесну перепалку з бізнес-партнером Ігоря Коломойського Ігорем Палицею.

“Що і потрібно було довести – представники олігархів зізнались у підготовці збройного перевороту”, – написав він у Facebook.

Нагадаємо, 11 вересня в програмі Савіка Шустера зав’язалася перепалка між Палицею і Саакашвілі.

Опісля перепалки в соцмережах з’явилися публікації блогерів на підтримку Саакашвілі.

“Саакашвили молодец.  Вынудить Палицу в прямом эфире признаться в подготовке пропутинского переворота – дорогого стоит.
Фраза “свергать таких как вы” – вся суть этой банды. Зачем банде демонополизация нефтяного и авиа рынков? Зачем банде прозрачная таможня? Зачем банде реформы? Даже куцые? Банде нужен бандитизм и рейдерство. И власть. Банды. А для этого можно подкраситься в патриота”, – пише Юрій Богданов.

“Посмотрел отрывок словесной перепалки. Саакашвили мастерски спровоцировал Палицу признать, что самый днепропетровский олигарх и его шестерки готовят в Украине военный переворот. Кто не в курсе — поясню: это человек в белой рубашке так ответил на неудобный вопрос, зачем надо было Бене утащить 40 бронированных государственных КрАЗов и сотни касок. Ну а действительно, кому понравится, что у тебя отобрали монополию в авиации, в таможенных услугах, в нефтяных мутках и т.д. Далее Миша заметил, что именно потому олигархов надо непременно сажать за решетку. Все логично. Да, сажать всегда плохо, но после того, как миллионы украинцев услышали, что барыга намечает новую искусственную войну, то теперь все одобрят подобный шаг. Палица теперь думает: “Зачем я это сказал…” но там, где нужно — услышали, а слово — не воробей”, – написав Сергій Наумович.

Водночас у прес-службі партії “Укроп”, в політраду якої входить Палиця, перепалку поки не коментували. Натомість цитують слова Палиці щодо врегулювання життя в Одесі навесні 2014-го та критику чинної влади.

 

 

3 коментарі

 1. Волинянин сказав:

  Ну що УКРОПИ?
  Олігархи повтікають, а ви місцеві полішуки іуди лишитесь з розбитим коритом

 2. журналіст сказав:

  Я хуєю від цього видовища. Палиця може бути демосфеном тільки серед публіки на луцькому стадіоні: перед тими, в кого животи наповнені недобродженим синетичним пивом і перед футболістами з каучуковою сірою речовиною. А не перед Саакашвілі.

 3. Прошу допомогти сказав:

  Де знайти повне відео передачі Шустера? Допоможіть. А ще подейкують, що там була присутня сексуально неприваблива Юля Вусенко. В політиці вона – сіра куріпка. Цікаво, навіщо її з собою взяв Палиця? Щоб обом обісратися?

Залишити відповідь