Смог над Луцьком ‒ нешкідливий, ‒ санслужба

Над обласним центром Волині протягом дня висить смог. У Волинському обласному лабораторному центрі державної санітарної служби України ніяких шкідливих речовин у повітрі не виявили.

Про це повідомляє УНН.

«Сьогодні перший день робили лабораторні заміри атмосферного повітря в двух точках. Перша точка ‒ це ЦУМ (місто Луцьк) і друга точка ‒ це був кінотеатр «Луцьк». Перевищень немає. Міряли сьогодні до обіду. Бачте, воно розсіюється весь час», ‒ розповіла завідувач Луцьким міжрайонним відділом державної установи Волинський обласний лабораторний центр державної санітарної служби України Наталія Шелепа.

Водночас у ГУ ДСНС України у Волинській області не змогли пояснити причину виникнення задимленості.

«Офіційної інформації про пожежі, загоряння торфовищ, або сухої рослинності у великих масштабах на території Луцька, а також на території Луцького району і в найближчих до Луцького району населених пунктах немає. На даний час пожеж в екосистемах навколо Луцька немає», ‒ зазначив начальник сектору зв’язків із засобами масової інформації та роботи з громадськістю ГУ ДСНС України у Волинській області Володимир Нестеров.

Нагадаємо, раніше ЗМІ повідомляли, що зміг дійди до Луцька від пожежі в лісі Ківерцівського району. Натомість синоптики переконували, що смог ‒ від горіння торфʼяників на Львівщині.

Залишити відповідь