Мерія Луцька не скасовуватиме результати конкурсу громадських ініціатив

Секретар міської ради Сергій Григоренко вважає, що конкурс громадських ініціатив відбувся успішно.

За його словами, лучани активно взяли участь у ньому. “При формуванні бюджету міста на 2016 рік, плануємо збільшити бюджет конкурсу кращих громадських ініціатив. Це цікава ідея, яка допомагає людям облаштувати своє місто і зробити його кращим. В процесі голосування були зафіксовані факти, коли за окремі ініціативи голосували за допомогою закордонних ІР-адрес. Згідно з Порядком проведення конкурсу на визначення кращих громадських ініціатив голосувати могли лише мешканці міста. Тому голосування з-за кордону є порушенням. Таких проектів було кілька. Зокрема, за них надходили голоси з ІР-адрес зареєстрованих у Кенії, Сингапурі, Колумбії тощо. Такі голоси видалялися. Після цього, були визначені результати конкурсу та переможці, – інформує прес-служба міської ради.

Міська рада не буде скасовувати результати конкурсу. Вважає його успішним і таким, що відбувся. Кампанія в соціальних мережах від окремих активістів, яка здійнялася щодо відміни результатів конкурсу, на мою думку, є нічим іншим, як дешевим передвиборчим піаром, спробою привернути увагу до своєї політичної сили. У цих заявах нема конструктивізму, а виключно популізм. Якщо громадські активісти готові до конструктивних пропозицій, які в майбутньому покращать положення про конкурс, вдосконалять спосіб голосування, то ми готові їх з радістю розглянути”, – заявив він.

Сергій Григоренко наголосив, що усі ініціативи мешканців міста, які стали переможцями конкурсу, будуть реалізовані цьогоріч.

 

Залишити відповідь