«Ягодин»: митники і далі не пропускають волонтерів

Волонтери, які везуть автомобілі для госпітальєрок “Правого сектору”, і досі не можуть забрати машини з пункту пропуску “Ягодин”.

Про це повідомив 1 вересня один з волинських волонтерів.

“Київське СБУ не дає добро, щоб автомобілі проїхали.

Волонтери, простоявши чотири дні на митниці, поїхали до Луцька, щоб передати госпітальєркам принаймні гуманітарну допомогу, яка була в автомобілях.

“Більшість речей призначені для поранених хлопців – є постіль, білизна, рушники, навіть інвалідна коляска”, – розповідає волонтер.

Чоловік розповідає, що за час, поки вони перебували на пункті пропуску, іншим волонтером вдалося “перегнати” автомобіль з Польщі для батальйону “Дніпро”.

“Документи всі ті самі, що й у нас. Наші машини чекають на фронті, а ми тут не можемо з митницею розібратися. Дівчата дзвонять і питають, коли вже будуть а машини, а що ми можемо їм відповісти?” – зітхає волонтер.

Всі  необхідні документи давно надіслані, тому волонтери вважають, що затримка могла виникнути через неприязне ставлення до “Правого сектору”.

Проте волонтери все-таки сподіваються, що ситуація вирішиться найближчим часом. А тим часом автомобілі, які могли б рятувати життя бійців, простоюють на кордоні Волинської області.

 

Залишити відповідь