Мера Луцька просять скасувати результати конкурсу громадських ініціатив

Автори частини проектів, які брали участь в конкурсі громадських ініціатив, звернулися до міського голови Луцька Миколи Романюка з проханням скасувати результатами конкурсу.

Звернення вони розіслали на електронні скриньки волинських ЗМІ.

Нагадаємо, конкурс завершився 27 серпня. В учасників були зауваги до результатів конкурсу і в мерії казали, що взяли до уваги. Однак схоже не всі залишилися задоволеними.

Публікуємо звернення без змін і правок.

Відкритий лист-зверненнядо мера та депутатів Луцької міськради

Пане Микола Ярославович та депутати Луцької міської ради !

Ми, жителі Луцька, що небайдужі до справ і життя нашого міста, взяли активну участь у конкурсі кращих громадських ініціатив, який було оголошено Луцькою міськрадою. За цим конкурсом переможців мали визначити за результатами Інтернет голосування.

Ми вболіваємо за чесність і справедливість проведення такого міроприємства.  Але це голосування не було прозорим !!! Від такого голосування люди в «шоці» (про що свідчать коментарі на вашому сайті). Одним голоси добавлялись, іншим – зменшувались. Де ця  інформація, про яку заявлено у пресі http://www.volynnews.com/news/economics/chastynu-holosiv-za-krashchi-proekty-hromad-u-lutsku-ne-vrakhuvaly Хто цим керував? Ви ж самі погодились, що голоси «накручувались» і частину їх не враховано.

То для чого проводити таке голосування, якщо ви не можете забезпечити належного, чесного, відкритого підрахунку голосів?

Відслідковуючи час від часу рейтинги учасників і темпи їх росту, можна зробити висновок, що без “спецтехнологій” тут не обійшлося. Вони у нашому конкурсі 100 % застосовувались. І коли ми це помітили, то стали самі контролювати процес голосування. Протягом певного проміжку часу робили скріншот (знімок екрану монітора) з результатами, які розміщувались на вашому сайті. Цих знімків дуже багато (більше сотні сторінок) і це є підтвердженням того, як люди голосували і хто скільки „накрутив” (надсилаємо вам знімки окремими файлами). Ось кілька з них:

То ж, проаналізувавши ці фотознімки, заявляємо, що не згідні з результатами, за якими Ви визначили переможців. Подаємо таблиці, у яких наведено дані голосування тільки тих, кого ви відзначили і ще три проекти, які набрали більшу кількість голосів, але чомусь не перемогли (вони знизу курсором).

На що звернути увагу ми виділили кольором, а внизу наведено загальну цифру всього проголосувавших. Особливо зверніть увагу на четверту таблицю, де голоси найбільш „накручених переможців”. Зверніть увагу і на час голосування, протягом якого ці голоси стрімко злітали.

 

Пане мере, Ви заявили що, (копіюємо з вашої сторінки у Фейсбуці): “Дослідили.На жаль є “хакери”,але все це зразу ж виявляється.Голосування повинно бути чесним”.

Чому ж Ви чи Ваші підлеглі далі не досліджували і не проводили чесне голосування? Констатуємо, що знімались і добавлялись голоси тільки до 19 серпня, а з 20 по 24 крутили тільки ті, кому надали доступ до вашого сайту, чи як?  Хто дасть відповідь ???

Ви так гарно привітали „накручених” переможців і подякували всім, хто взяв участь у конкурсі. А ви не знаєте, як почувають себе (дивлячись на результати) автори ще 38 проектів, і ті люди, які їм допомагали у голосуванні та поширенні інформації про конкурс ?

Всі відібрані 50 проектів безумовно хороші, всі заслуговують на увагу і кожен з авторів хотів би втілити свій проект у життя. Та Інтернет голосування, на основі якого Ви зробили висновки – не може бути критерієм у відборі кращих проектів. Всі знають, що існують програми для „накручування” голосів. То чому ж наша влада використовує таке голосування? Кому це вигідно? Програмісту, якому заплатили чи Вам панове депутати? З результатів Вами проведеного голосування видно, що „Хто крутить – той живе”. Лавренюк, Іванов, Іванова, Бут-Гусаїм та інші накрутили, а Ви їм ще й приз за це?

А нам би хотілось, щоб відзнаку отримали насправді змістовні проекти, які відповідають побажанням жителів міста.

Тому звертаємось до Вас з проханням і вимогою скасувати всі результати „накрученого” голосування, створити незалежну комісію і вибрати дійсно кращі з проектів.

Пропонуємо створити комісію з авторів самих проектів і надати їм можливість вибрати кращих. Це ініціативні люди, яким не байдуже життя нашого міста.  Хай кожен вибере на свій розсуд  10 чи 12 з 50 проектів. Хто і кого вибрав опублікуйте на сайті. А тоді за цими результатами можна і переможців нагороджувати. Так дійсно буде прозоро і справедливо.

Кажуть, що влада у Луцьку корумпована. Панове депутати – розвійте цей міф! Чи Вас влаштовує „накручене голосування”? Відповідь просимо надати у засобах масової інформації та розмістити на сайті Луцької міськради.

Бажаємо Вам успіху в роботі, а найголовніше – не розчарувати тисячі людей, які Вам довіряють.

2 коментарі

  1. Оксана сказав:

    Ви так висвітлили, що лише один автор проекту незадоволений і писав цей лист. Але ж насправді я знаю багатьох авторів, які зверталися в Луцьку міську раду та є обуреними несправедливістю. Хіба можна нагороджувати тих, за годину чи вночі накручував зненацька сотні голосів.

  2. Оксана сказав:

    Я думаю, авторам звернень не було необхідності здійснювати таку грандіозну роботу по збиранню доказів. Адже ж програмісти міської ради і так можуть надати керівництву похвилинний аналіз голосування… А керівництво і не просило……. На жаль….

Залишити відповідь