У Луцьку відкрили меморіальні дошки на честь загиблих Героїв

Меморіальні дошки на честь загиблих на Сході України Володимира Прокопчука та Олександра Войчука відкрили на будинку, де мешкали загиблі Герої.

Відкриття меморіальних дошок відбулося 28 серпня. Дошки встановлені на будинку на бульварі Дружби народів, 2.

Меморіальні дошки встановили з ініціативи мешканців будинку, які таким чином хочуть увіковічнити пам’ять про сусідів. Жителі будинку самостійно відремонтували фасад, кошти на дошку виділили депутати міської ради.

На відкриття меморіальних дошок прийшла понад сотня людей, і багатьох на очах бриніли сльози.Вшанувати пам’ять побратимів прийшли і бійці, що воювали на Сході України. Саме вони відкрили меморіальні дошки.

Освятили дошки священики Олександр та Валентин. Отець Олександр нагадав, що завдяки хлопцям вдалося зупинити ворога, тому дуже важливо відкривати меморіальні дошки, щоб пам’ять про Героїв передавали із роду в рід.

Міський голова Микола Романюк подякував батькам за те, що виростили гідних синів.

Пам’ять загиблих Героїв вшанували хвилиною мовчання. Опісля присутні поклали до пам’ятних знаків квіти.

Нагадаємо, Володимир Прокопчук був водієм-механіком 51-шої механізованої бригади. Він загинув 22 травня 2014 року під час збройного нападу на блокпост під Волновахою. Похований на Алеї почесних поховань у селі Гаразжджа.

Олександр Войчук, солдат 51-шої окреої механізованої бригади загинув 29 серпня 2014 року під час виходу з Іловайського котла. Героя поховали у Дніпропетровську як невідомого солдата. Згодом його ідентифікували за результатами ДНК-експертизи. Перепоховали Героя на Алеї почесних поховань у селі Гаразджда.

Залишити відповідь