Іваничі: бездомний з ножем відібрав у пенсіонерки гроші

100 гривень відібрав бездомний інвалід у пенсіонерки в селі Бортнів Іваничівського району.

Злочин він вчинив, застосовуючи ніж, ‒ пише Волинська газета.

«Я вже давно кочую по світу. Раніше жив у батьківській хаті. Але через постійні сварки із братом та його дружиною пішов звідти. Із тих пір не маю постійного місця проживання. Востаннє мешкав у підвалі будинку», ‒ розповів він у суді.

Чоловік десять років бомжував, як засіб для існування використовував пенсію інваліда ІІ групи, був залежним від алкоголю та частенько вживав інші психотропні речовини.

Майже два місяці тому він зняв усю свою пенсію, купив алкоголь і п’яним заснув на лавці біля підвалу, де проживав. Коли прокинувся, грошей у нього вже не було. Від розпачу поїхав у рідне село Бортнів. Уже там згадав про двох жінок, які самотньо мешкали край села. Переконався, що ніде нема людей і вирішив пограбувати одну з бабусь.

«Я наготував ножа, якого ношу із собою останніх два роки. Побачив у дворі жінку, підбіг, приставив до горла ножа і наказав іти до хати. Там, у хаті, баба хотіла подзвонити з мобільного. Я забрав телефон і, далі тримаючи ножа біля її горла, наказав віддавати всі гроші. Жінка дістала дві купюри по 50 гривень», – переповів нападник.

Розбій тривав не більше 6-7 хвилин. Отримавши здобич, інвалід утік. Але невдовзі його затримала міліція. Чоловік в усьому зізнався. Повернув вкрадені кошти і попросив у вибачення.

Під час судового слухання жінка сказала, що пробачає своєму нападнику і просила не карати його суворо. Але позаяк чоловік учинив тяжкий злочин, то йому призначили п’ять років тюрми.

Залишити відповідь