Порошенко присвоїв очільнику волинських міліціонерів звання генерала

Президент України Петро Порошенко підписав указ про присвоєння начальнику УМВС України у Волинськiй областi Петру Шпизі спеціального звання генерал-майора міліції.

Про це інформує сайт волинських правоохоронців.

Нагадаємо, що учора про присвоєння звання Волинському Агентству Розслідувань стало відомо із достовірних джерел.

Довідка:

Петро Шпига народився 30 вересня 1973 року у селі Чмикос Любомльського району Волинської області.

У 1995 році закінчив Луцький державний педагогічний інститут, у 1996 році – Українську академію внутрішніх справ, в 2001 році – Тернопільську академію народного господарства.

Службу в органах внутрішніх справ розпочав 25.05.1995 року на посаді старшого психолога відділення бойової та спеціальної підготовки відділу швидкого реагування “Сокіл” управління по боротьбі з організованою злочинністю Управління МВС України у Волинській області. Згодом працював в управлінні по боротьбі з організованою злочинністю УМВС України у Волинській області, у відділі карного розшуку Луцького МВ УМВС України у Волинській області, у відділі Державної служби боротьби з економічною злочинністю УМВС України у Волинській області. З червня 2005 року обіймав посаду начальника підрозділу боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, Управління МВС України у Волинській області.

Одружений, має двох доньок.

Залишити відповідь