Колісник відхрестився від корупції

Колишній начальник управління лісового та мисливського господарства Богдан Колісник каже, що всі заяви про його корупційні злочини ініційовані його опонентами.

Про це він сказав у інтерв’ю ВолиньPost.

“Розумієте в лісі, як я завжди повторюю, з голоду не помреш, але в лісі не можна так «баснословно» розбагатіти. Коли починаються вибори, то відразу випливає прізвище Колісника і проблеми. Спочатку – це були зубри, згодом вже почалась корупція. Тобто в мене таке враження, що є певна когорта людей, яка назначає собі ворога і починає його розкручувати”, – мовив Колісник.

За його словами, до однієї з таких заяв причетний був колишній голова Волинської ОДА Борис Клімчук.

“Зараз модним стало прізвище Колісник, і коли ведуться розмови про «корупціонера» Колісника, в лапках, то я ставлю інші питання”, – сказав екс-посадовець.

“Переді мною працював сумнозвісний Мазурик, то нехай він поділиться і може в нього є досвід, як начальнику управління самому можна виконувати якісь незаконні дії. Начальник не може взяти бензопилу і зрізати дуба чи сосну, начальник мусить дати команду директору чи лісничому. Але якщо в когось є якісь дані чи факти, то я думаю, що за п’ять останніх років вже вони десь би випливли. Тоді виникає питання: хто дав право? Я ж такий українець, як і всі, в мене є якась честь та гідність. Не розумію, чому наші закони дозволяють топтатись по людині”, – додав він.

Також Колісник повідомив, що сьогодні правоохоронці не ведуть щодо нього кримінальних справ зі звинуваченням у корупційних діяннях.

Залишити відповідь