В Одесі знайшли секретний пляж міністра Януковича

Голова Одеської облдержадміністрації Михеїл Саакашвілі виявив в обласному центрі прибережну зону з чудово облаштованим пляжем, замаскованим під лабораторію, який “прихопив” собі колишній міністр екології Микола Злочевський (на фото).

Про “знахідку” губернатор Одещини повідомив у своємуFacebook.

“Приголомшливий пляж в Одесі прихопив колишній міністр Злочевський, який побудував свою віллу за рахунок Інфоксводоканалу. Господар вілли покрив басейни вілли маскуванням, щоб заховати їх від камер безпілотників, якими останнім часом одеські волонтери стали вивчати цю територію, а наших представників, які прийшли на місце, доглядачі вілли запевняли, що там розміщується всього лише лабораторія”, – написав він у соцмережі.

За його словами, все місце дуже розкішно зроблено, тут є “і золоті риби, і грандіозні скульптури, що прикрашають цю “наукову лабораторію”.

“Якби у нас була прокуратура, власник цієї лабораторії давно сидів би в набагато більш скромному приміщенні. На початку (а вже кінець) літа, я відправив лист у муніципальні служби, більше місяця тому, а у них мабуть були невідкладні справи. Довелося знову нам самим пляж відкривати. Запрошую всіх одеситів і гостей там побувати”, – резюмував Саакашвілі.

Як відомо, Злочевський у 2010-2012 роках (в уряді Миколи азарова) був міністром охорони навколишнього природного середовища України. Нині Генеральна прокуратура оголосила його в розшук.

Залишити відповідь