Селяни погрожують протестами через птахофабрику

У Володимир-Волинському районі назріває скандал. Жителі сіл Льотничівської сільради звинувачують керівництво ПАТ «Володимир-Волинська птахофабрика» у експлуатації дороги з Поничева на Когильне.

Кажуть, шлях зовсім зруйнувався під колесами автомобілів підприємства. Натомість на підприємстві нагадують, що саме вони і ремонтували ці дороги, – пише видання Буг.

Ця тема вже стала сенсацією. Під лавиною критики керівництво Володимир-Волинської птахофабрики знаходить виправдання в тому, що підприємство проводило ремонтні роботи на дорогах. На наведенні порядку на шляхах, каже керівник, добрі справи акціонерного товариства не закінчуються. Працівників, які потрапили під мобілізацію, підприємство спонсорувало екіпіруванням. На допомогу армії ПАТ «Володимир-Волинська птахофабрика» витратило півтора мільйона гривень.

Три роки тому сільський голова Льотничівської сільської ради піднімав питання ремонту дороги на Когильне. Тоді керівництво підприємства згодилося допомогти, минулого року теж насипали породу. Однак природно, що цей шлях під колесами високовагових автомобілів руйнується на очах. «Перше вересня на носі, а ями такі, що шкільний автобус не проїде», – скаржиться  сільський голова Микола Потапюк.

Депутати сільради зверталися в районну адміністрацію, у «Облавтодор», після чого до голови навідався дільничний міліціонер і склав протокол. «Питали, де я родився і нащо взагалі родився…» – каже Микола Потапюк.

На птахофабрикці знайшли вихід. Щоб не трястися по ямах, їдуть тепер через Володимирівку. Не важко здогадатися, як це позначиться на стані дороги. Зараз слід негайно провести грейдерування, адже жителі Поничева та Когильного погрожують перекрити шлях.

 

Залишити відповідь