Водія, який хотів заробити на волонтерах, звільнять, – перевізник

Директор департаменту інфраструктури та туризму Волинської облдержадміністрації Іван Мирка повідомив, що перевізник звільняє підлеглого, який відмовив волонтерам у безплатному провезенні передачі.

Про це посадовець написав у Facebook.

Нагадаємо, 18 серпня водій автобуса «Луцьк-Камінь-Каширський» відмовився віддавати передачу для бійців волонтерам через те, що ті не мали при собі грошей.

“Сьогодні відбулась розмова директора департаменту інфраструктури Мирка Іваном Івановичем з підприємцем Коновалом, який є власником даного автобуса і здійснює перевезення на даному маршуті. В ході розмови перевізник визнає провину і звільняє даного водія з роботи. Підприємець написав пояснюючу записку та згодом передасть інші підтверджуючі документи про звільнення. Проте він має в активі випадок з вдовою загиблого на війні Валентиною Королько, яку висадили з автобуса. Даний підприємець мав постійно проводити з водіями розяснювальну роботу. Тому можливо департаментом будуть вжиті ще суворіші заходи, адже розяснювальна робота напевно не проводилась або проводилась непереконливо”, – повідомив Іван Мирка.

1 коментар

  1. Ярослав сказав:

    можливо потрібно було таки з водієм поговорити і не вдаватись в крайнощі?
    підприємець мав людей на цю тему мотивувати.

Залишити відповідь