Скандал з мером Рожища: міліція вимагає віддати потенційні докази

Міліціонери вимагають у працівників Рожищенської міської ради віддати речі підприємця Артема Орлова, який нібито збирався провести у Рожищі книжковий ярмарок.

“Вони стверджують, що заявник боїться сам зявлятися в міську раду. Звертаємо вашу увагу на те, що усі ці пакунки можуть бути речовим доказом у справі про шахрайство. Однак міліція чомусь поспішає повернути їх власнику”, – кажуть активісти.

“Нагадаємо, напередодні ми звернулися в прокуратуру і міліцію з проханням перевірити так званого підприємця Орлова на предмет шахрайства. Адже вранці 18 серпня у присутності співробітників Рожищенського райвідділу внутрішніх справ, були відкриті коробки, що їх пан Орлов лишив у міській раді під виглядом тари з книжками. Ще раз публікуємо фото “товару”, який мали продавати дітям на книжковому ярмарку”, – додали вони.

Нагадаємо, 13 серпня  працівники міліції розпочали обшук у кабінеті міського голови Рожища В’ячеслава Поліщука. Йому приписували вимогу хабаря обсягом 5 тисяч гривень. На захист мера виступили громадські активісти, які 14 серпня прийшли на сесію обласної ради.

Залишити відповідь