Таксисти склали ТОП-10 найгірших доріг Луцька

Своєрідний антирейтинг луцьких вулиць склали місцеві таксисти. Вони розповіли, які дороги у місті потребують ремонту.

Про це повідомляє Район. Луцьк з посиланням на Комунальний патруль.

Варто зазначити, що більшість опитаних схвально відгукуються про місцеві дороги. Особливо, якщо мали досвід роботи в інших містах. «Я нещодавно повернувся із відрядження, був у Миколаєві та Херсоні. Хочу сказати одне: за рівнем доріг ми живемо в Європі. Ви навіть не уявляєте, якими дорогами їздять в інших містах України, це просто жах», – зазначив таксист Андрій.

Проте і луцька інфраструктура – не без огріхів. Отож, на думку людей, які найчастіше курсують Луцьком вздовж і впоперек, нагального ремонту потребують:

  1. Вулиці Вишнівецька, Прилуцька та Заводська, що примикають до вулиці Дубнівської. Як розповідають водії, за документами ці дороги – заасфальтовані, проте насправді ямки лише засипані щебенем та битою цеглою.
  2. Вулиця Вишківська теж потребує ремонту: деякі ділянки дороги густо вкриті ямами. Половину сусідньої вулиці Заньковецької відремонтували, інша половина чекає кращих часів. Це ж стосується і більш дрібних вулиць району, наприклад, Петрова, Липовецької, Озерецької. Як стверджують таксисти, тут суцільні катакомби, вулиць немає.
  3. Вулиця Об’їзна на шляху до села Рованців. Нещодавно її підлатали, проте місцями дорога знову розвалилася.
  4. Вулиця Замкова, що фактично «проходить» через Центральний ринок до Кафедральної, так само в жахливому стані.
  5. Вулиця Єршова від «кільця» біля Північного ринку до авторинку густо всіяна ямами. Вулиця Гущанська, що з’єднує Єршова із Карбишева, теж в ямах, засипаних щебенем.
  6. Вулиця Теремнівська, особливо на ділянці від хлібзаводу до психіатричної лікарні, потребує ремонту. Сусідню вулицю Запорізьку полатали наполовину: частину відремонтували, а ту, яка далі від частих гостей, лишили на потім.
  7. Вулицю Ветеранів також відремонтували частково. На частині дороги біля приміщення архіву не доклали асфальт.
  8. Район «Красного» має багато доріг в ямах, наприклад, на вулицях Ольховій, Ясеновій, Фрунзе.
  9. У районі Київського майдану ремонту «просять» вулиці Островського та Баженова.
  10. Поблизу готелю «Лучеськ» не відремонтовано вулиці Декабристів та Московську.

 

Залишити відповідь