«Завідуюча погрожувала палити бандерівців і їх дітей», – переселенка

Волинська волонтерка Вікторія Федосова-Цибульська просить допомогти переселенці з Луганська з особливою дитиною.

Про це вона написала на своїй сторінці у Facebook.

У всеукраїнському благодійному проекті «Мама SOS» з’явилася нова героїня – вимушена переселенка з Луганська, яка нині мешкає у Луцьку, Ольга Бурлакова.

«Моя семья жила в Луганске, поддерживая Украину: мы ходили на митинги за единую Украину, носили символику, разносили листовки, повязывали ленточки на деревья. Конечно это делали стараясь, чтобы никто не видел сам процесс. То есть пытались доказать, что Луганск это тоже Украина! Это продолжалось до тех пор, пока я не узнала, что к моему младшему сыну стали придираться в садике по поводу прически. Говорили, что нужно состричь чуб. Потому, что похож на козака. Когда я говорила, что он и есть козак, то слышала возмущение, а заведующая грозила палить бандеровцев и детей их. После чего я побоялась ребенка вести в детский сад. Но когда нас побили за украинский флажок и символику – мы решили уехать, спасать детей», – розповідає Ольга.

Жінка займалася допомогою місцевим волонтерам у зборі грошей армії. Чоловік Ольги планував служити, однак, через хронічні хвороби та проблеми із зором його не мобілізували. Син Ілля – особлива дитина. Цього року йде у перший клас спеціальної школи.

«Ілля любить гратись іграшковою технікою (машинки, паровозики) та мріє про свою вишиванку», – йдеться у дописі.

Потреби сім’ї Бурлакових:

 • Ліки для хлопчика НОУБУТ ІС;
 • побутова хімія;
 • жіноча та дитяча парасольки;
 • гумові чобітки 29-го розміру;
 • осіння та зимова курточки на ріст 120 сантиметрів;
 • спортивний костюм на ріст 120 сантиметрів;
 • натільна білизна для Іллі;
 • канцтовари в школу: зошити в косу лінійку та клітинку, пластилін і дощечка для нього, пенал, фарби, обкладинки для зошитів, альбом для малювання, пензлики, кольоровий папір, картон, ножиці та клей.

1 коментар

 1. denis сказав:

  ГО “Переселенці Криму та Донбасу”
  https://www.facebook.com/groups/1572793393006654/
  Рекомендую звернутись пані Олі до цієї громадської організації.

Залишити відповідь