Волинські активісти та лісівники вирушають на протест у Київ

Волинські громадські активісти вирушають в Київ, аби пікетувати Міністерство агропромислового комплексу і агентство лісових ресурсів.

Вони обурені, що на посаду керівника управління лісового та мисливського господарства хочуть призначити Олександр Кватирка.

Про це йдеться в їхній заяві.

Перед цим керівництво Агентства лісових ресурсів в такий же сумнівний спосіб пробувало нав’язати в керівництво управлінням Романа Колісника – сина сумновідомого Богдана Колісника.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ ПРО КОНТРРЕВОЛЮЦІЮ ІМЕНІ КОЛІСНИКА

Окрім акції протесту мітингувальники планують потрапити на прийом до міністра. Представники волинської громади хочуть розповісти Олексієві Павленку про існування злочинних схем у лісовому господарстві, які після Революції Гідності та усунення колишнього керівництва продовжують функціонувати.

Звернення активістів подано в скороченому вигляді

Громадськість Волинської області із числа свідомих законослухняних небайдужих представників суспільства, що є також сумлінними платниками податків, інформує Вас про наявність низки проблем функціонального, інституційного, організаційного спрямування в лісовій галузі, в тому числі і Волинської області, що негативно впливають на результати її діяльності, знижують рівень ефективності, призводить до збитковості та загалом дискредитують галузь в очах суспільства.

Серйозність згаданих проблем набула загрозливих масштабів і прогресує із кожним днем, тому, аби уникнути соціального вибуху, вони потребують негайного обговорення і Вашого, шановний пане міністре, особистого втручання, як керівника Міністерства, якому підпорядковується Державне агентство лісових ресурсів України, в ситуацію, що склалась.

Враховуючи вищевикладене, повідомляємо, що 17.08.2015 року о 10 годині до Міністерства прибуде компетентна делегація з числа представників громадських організацій Волинської області, лісівників та деревообробників для проведення робочої зустрічі. З огляду на її важливість, просимо Вас, шановний, Олексію Михайловичу, головувати під час її проведення, для об‘єктивності і ефективності забезпечити участь голови Державного агентства лісових ресурсів України Ковальчука О.П.

У разі неможливості, або відмови у проведенні такої зустрічі, просимо негайно офіційно про це повідомити (телефони – (067)71-31-451, (066)307-90-33, e-mail – ATO.volyn@i.ua, tedlutsk@mail.ru), при цьому громадськість залишає за собою право, із метою уникнення ескалації конфлікту на звернення до Президента, як гаранта Конституції.
Представники громадських організацій:

Волинське обласне об’єднання учасників АТО та волонтерського руху

Самооборона Волині

Волинська обласна спілка ветеранів-добровольців

Добровольчий Український Корпус

працівники лісового і мисливського господарства

представники деревообробних підприємств

Залишити відповідь