У кабінеті головного міліціонера Волині – «бурштиновий Порошенко»

Громадський активіст Дмитро Безвербний опублікував світлину портрета президента України Петра Порошенка, інкрустовану бурштином, який висить у кабінеті керівника міліції Волині Петра Шпиги.

Фото він опублікував у Facebook.

“Був сьогодні на зйомці і зовидів, що ось така “бурштинова ікона” висить у кабінеті начальника УМВС у Волинській області Петра Шпиги. Уявляю, як приходить Шпига зранку на роботу, підходить до портрета, ніжно вдивляється і каже : “Сонячний ти мій:)” – пише Безвербний.

Петро Шпига каже, що портрет президента Петра Порошенка із бурштину йому подарували колеги, однак це не працівники управління, а приватні особи. Проте Шпига не назвав приватних осіб, які зробили коштовний подарунок.

Нагадаємо, після Революції гідності на Волині активізувалися бурштинокопачі. Екологи та громадські активісти закликають правоохоронців навести лад у цій галузі. Однак ті, зокрема й через опір населення районів, де копають нелегально бурштин, та, за чутками, кришування незаконних копачів високопосадовцями з столиці, цього зробити не можуть.

“Бурштиновий Порошенко” привернув увагу українські ЗМІ та блогерів.

 

1 коментар

  1. Irk сказав:

    З вивішенням портретів все починається…А потім будуть казати:”Часи були такі”.А те,що портрет з бурштину,при теперішніх скандалах,потрібно подавати у відставку.Але де там!

Залишити відповідь