Полотна дітей волинських бійців покажуть за кордоном

Творчу зустріч «Під покровом любові» для родин волинських бійців організував у цетральній бібліотеці для дітей в Луцьку відділ організації благодійності та соціального служіння Волинської єпархії УПЦ КП.

Ціль заходу – надати духовно-психологічну допомогу сім’ям військовослужбовців, учасників війни на Сході України, – повідомила керівник відділу Валерія Лесюк.

Шість матусь і семеро дітей віком до дев’яти років провели разом майже п’ять щасливих годин, відображаючи пензлем на полотнах свій настрій та позитивні емоції. «І хоча вони не відзначають у собі великого художнього хисту, їм все вдалося!», – йдеться у повідомленні.

Перший малюнок був спільний. Дітки вигадували сюжет, мами допомагали. Другий малюнок жінки малювали самі. У повній тиші, віддавшись своїм відчуттям (дітлахів у ту мить розважали дорослі організатори).

Дехто з учасників навіть забажали вчитися мистецтву малювання.

«Любов перемагає!» – з таким лозунгом Валерія Лесюк планує показати ці художні полотна згодом у декількох європейських містах. Для того, щоб усі зрозуміли, що попри війну, мами і дітки військовослужбовців є справжньою опорою для своїх татусів й любов їхня не тліє, а навпаки, стає ще сильнішою.

Залишити відповідь