На Волині влада не хоче звільняти нелюстрованого начальника

Начальник Головного управління Держгеокадастру в області Василь Василенко досі не пройшов процедуру люстрації, що викликало обурення громадських активістів.

Про це йшлося під час розширеного засідання колегії Головного управління Держгеокадастру в області 13 серпня у Луцьку, – пише інформаційне агентство Волинські Новини.

Представник ГО «Волинська обласна спілка ветеранів АТО та волонтерів» В’ячеслав Савчук запитав у Василя Василенка, чи пройшов той люстрацію. Посадовець відповів, що процес люстрації щодо нього розпочався у лютому та триває досі.

На питання про те, чому після подій на Майдані, коли всі очільники обласного рівня написали заяви на звільнення, він залишився на посаді, Василь Василенко відповів, що неодноразово писав заяви на звільнення, а на посаді працює досі, тому що користується довірою керівництва. Щодо того, чи має посадовець моральне право досі перебувати на керівній посаді, Василь Василенко відповідати не став.

Активіст звернув увагу на те, що доповідь начальника під час засідання виглядала як «вправляння мізків підлеглим», натомість він не відзвітував про свою роботу. Представник громадської організації наголосив, що на Волині 3,181 тисячі гектарів земель використовуються без відповідних правовстановлюючих документів та запитав, яку суму через це недоотримує область та чому досі ці ділянки не оформлені належним чином.

Василь Василенко відповів, що сума значна, однак ще п’ять років тому таких земель було понад 11 тисяч гектарів, тож настільки значна робота не робиться протягом одного року.

Своєю чергою, заступник голови облдержадміністрації Сергій Кошарук зауважив, що поставлене перед Василем Василенком завдання щодо інвентаризації земель дало хороші результати щодо надходжень у бюджети. З його слів, критика активістів зводиться здебільшого до того «що хтось при комусь раніше працював».

На це активіст зазначив, що Сергій Кошарук говорить, наче адвокат посадовця.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.