Луцьк: для допомоги військовим грали в шашки

У Луцьку продовжують збирати кришки з пет-пляшок, аби переробити їх на деталі до протезів.

Сьогодні, 13 серпня, відбулася акція «Шашки вперед, кришки назад!» – пише Волинський інформаційний портал.

У сквері на вулиці Лесі Українки відбулася акція зі збору пластикових кришок. Їх перероблятимуть на деталі для протезів, які так необхідні пораненим воїнам АТО. Координатор акції Софія Маслічик розповіла, що це всеукраїнська ініціатива.

У Луцьку пункти для здачі кришок є у всіх бібліотеках та кількох супермаркетах. Із часом спеціальні контейнерах з’являться у багатьох закладах.

За словами організаторки, із кришок виготовляють тільки деякі деталі протезів. Натомість, аби виручити необхідні кошти на весь протез, можна здавати пет-пляшки, які перероблять на спеціальні капсули і продадуть.

До слова, переробка кришечок та виготовлення деталей для протезів нині відбувається за кордоном. Найімовірніше, її здійснюватимуть у сусідній Польщі. Варто зауважити, що наразі на Волині, на щастя, немає бійців, які потребують протезування, тому волиняни можуть допомогти бійцям АТО з інших регіонів.

Під час дійства на Лесі Українки організатори запропонували лучанам гру у шашки. Білі шашки символізували «світлу сторону», добро. Замість чорних же грали кришечками від пляшок, які символізували «зло».

 

Залишити відповідь