Активісти виступили на захист мера Рожища

Активісти ГФ «Народна Самооборона м.Рожище» стверджують, що Рожищенського міського голову В’ячеслава Поліщука «заказали» працівники обласного УМВС.

Про це йдеться у повідомленні на сторінці організації у соціальній мережі Facebook.

«В світлі подій, які нині у всіх на слуху, стосовно надрокористувачів району, незаконних перевезень піску, незаконних забудов, самозахвати земель, несплати податків, принципова позиція міського голови В’ячеслава Анатолійовича Поліщука, який все робить за законом – стала, напевне, приводом для того, аби зняти його з передвиборчої гонки», – йдеться у повідомленні.

Активісти зазначають: «Останньою такою спробою стало звернення Артема Орлова, жителя м. Луцька стосовно розміщення шкільного ярмарку на центральній площі міста Рожища. Так як міський голова відмовився прийняти будь-яку благодійну допомогу, пан Орлов пішов іншим шляхом: написав заяву про сплату благодійної допомоги (розмір коштів якої не було обумовлено) і сьогодні прийшов у бухгалтерію міської ради з цим папірцем (на якому, до речі немає резолюції міського голови) та чеком про сплату коштів в сумі – 5000 грн (надаємо копію заяви)».

За версією «самооборонівців», далі Артем Орлов написав заяву в міліцію про те, що В’ячеслав Поліщук вимагав у нього хабара. Як наслідок працівники правоохоронних органів швидко відреагували.

«Ми переконані, що за всім цим стоять ті, хто ніколи не житимуть за буквою закону і ніколи не відмовляться від махінації та корупції. Тому, якщо у цій справі не буде встановлена справедливість і відновлене чесне ім’я Рожищенського міського голови В`ячеслава Поліщука, ми, активісти ГФ «Народна самооборона», будемо домагатися правди всіма доступними методами!» – йдеться у повідомленні.

11899969_1636291136616048_6391415483529375974_n

Залишити відповідь