Райрада обурилася піаром влади на горі родини загиблого бійця

Камінь-Каширська райрада підтримала запит депутата Богдана Козіка щодо поширення прес-службою голови Волинської ОДА Володимира Гунчика недостовірної інформації на офіційних сайтах та в комунальних ЗМІ з метою передвиборчого піару.

Про це повідомляє СоцПортал.

Запит адресований до голови Камінь-Каширської РДА Валерія Дунайчука та редактора Камінь-Каширської районної газети «Полісся» Петра Трофимчука.

За інформацією видання, до Козіка звернулася дружина загиблого в зоні АТО Миколи КоролькаВалентина Королько та повідомила, що інформація про виділення їй гарантованої державної допомоги, опублікована наприкінці липня на офіційних сайтах Камінь-Каширської РДА та Волинської ОДА, не відповідає дійсності.

Валентина Королько зазначила, що обласні чиновники явно перебільшили свої заслуги щодо юридичної допомоги при отриманні разової допомоги за фактом його загибелі в зоні АТО. Дружина загиблого воїна проти того, щоб високопосадовці на чолі з головою Волинської ОДА Володимиром Гунчиком, використовували нещастя її родини як особистий передвиборчий піар. Також вона вимагає вибачення та спростування поширеної недостовірної інформації.

«Фактично ця недостовірна інформація — це брудний передвиборчий «чорний» самопіар голови Волинської облдержадміністрації Володимира Гунчика на горі родини загиблого Героя Миколи Королька із використанням своєї посади обласного чиновника. Відомо, що Володимир Гунчик має чіткий намір балотуватись до Волинської обласної ради від партії Порошенка «Солідарність» по округу в Камінь-Каширському районі», — зазначив Козік.

zapit-Bogdana-Kozika

 

Залишити відповідь