Історія від волонтера: якийсь парад «орденоносців»

Незаміжніх дівчат жартома запросив до свого кабінету волинський адвокат і волонтер Василь Нагорний – підібрати собі елітного жениха.

Про це він написав у соціальній мережі Facebook.

«Сьогодні якийсь «парад» орденоносців! Три бійця підряд і всі нагороджені: один орденом «За мужність» , другий відзнакою «За воїнську доблесть», третій «За мужність». Характерна риса для всіх трьох – соромилися признатись , що нагороджені!» – пише Нагорний.

У дописі волонтера йдеться: «В першого вже є статус учасника бойових дій, але не демобілізований, бо в частині згубили його особову справу! В другого є відзнака, триденний полон під Іловайськом за плечима і прокуратура на хвості! Військовій прокуратурі – привіт, ще ви тільки нагородженим не намагались всучити угоду про визнання вини… В третього є все, але хоче контракт він підписати, питав що це таке, чи квартиру дадуть і як швидко. Спочатку пояснив інтелігентно, потім з матюками. Боєць зрозумів!»

«ПиСи: Дівчата, хто не заміжні, ви якби в мене день-два в кабінеті посиділи… дивіться, які елітні женихи щодня заходять!» – зазначив жартома Василь Нагорний.

Залишити відповідь