Громадська рада при лісовому управлінні – нелегітимна, – активісти

Представник близько 15 громадських організацій звернулися до управління лісового та мисливського господарства області щодо порушень при формуванні громадської ради та призначенні керівника Сергія Дружиновича.

Про це йдеться у їх документі, опублікованому на сайті управління.

Серед порушень активісти називають те, що до громадської ради включили членів організацій, які не мають ніякого відношення до лісу, натомість представників профспілки лісового господарства області, обласного осередку УТМР, «Товариства лісівників України» в неї не включили.

Також активісти кажуть, що на офіційному сайті управління не оприлюднили інформацію про збори ініціативної групи із вказуванням часу та місця, щоб охочі могли прийти та долучитися до формування громадської ради.

Водночас вони вказують на розбіжності у кількості членів організації вказаних у підсумковому списку та кількості учасників зборів та сумнівні реєстраційні дані.

Ще на зборах громадської ради не було представника управління, при якому вона створюється і, за словами підписантів, не забезпечена об’єктивність голосування, бо голосували не тільки члени ради, а й інші присутні.

Тому представники близько 15 різних громадських організацій вважають, що формування складу громадської ради із 23 людей відбулося нелегітимним, адже туди фактично «пропихнули» своїх людей, зокрема нелегітимним є призначення головою ради лідера «Правого сектору» на Волині Сергія Дружиновича.

Залишити відповідь