На Світязі ‒ туристичний бум

Відпочивальники з усієї України і не лише насолоджуються красою волинського Полісся.

Такого напливу туристів тут давно не памʼятають, ‒ йдеться в сюжеті каналу ICTV.

«Щороку тут стає все комфортніше відпочивати», ‒ каже турист із Хмельничиини.

Уже зранку на екологічному посту за кілька кілометрів від Шацька шикується черга з автомобілів. Тут люди сплачують екологічний збір за відпочинок у Національному природному парку. З червня на вивезення сміття та контроль за порядком у заповідній зоні назбирали вже 400 тисяч гривень.

«На цьому посту йде плата 20 гривень за автомобіль, за вʼїзд, і 5 гривень за кожну дорослу людину», ‒ каже Ігор Сидорчук, головний лісничий Шацького національного природного парку.

Через наплив туристів ціни «кусаються» ‒ плата за житло зросла подекуди вдвічі. Втім, відпочивальників це не лякає. Є тут туристи і з Білорусі, і з Польщі. Розкупили всі вільні місця, навіть у найдорожчих котеджах, де доба коштує 2 тисячі гривень із людини.

«З цінами взагалі цей рік такий цікавий, як і наша погода. Коли прохолодніше надворі, ціна падає. У ті роки так не було, воно приблизно трималося стало. А тепер отак може бути: якщо найпростіші умови коштують зараз 80 гривень, то у червні при поганій погоді вони падали й до 60. А коли зараз буде наплив, то вони можуть дехто і до сотні підніме», ‒ розповідає Іван Коваль, керівник КП «Будинкоуправління».

3 коментарі

  1. igaryoha сказав:

    Ну й брехун Ігор Сидорчук, вони в день біля тисячі авто пропускають. Беріть калькулятор й рахуйте, де гроші!?

  2. Волинський сказав:

    100% а можливо й більше тисячі

  3. CNN сказав:

    Скільки можна перепощувати ті безглузді сюжети ICTV?:)))

Залишити відповідь