Луцьк: водій судиться з тролейбусним депо через аварію

Водій автівки, яка потрапила у ДТП через вину тролейбуса, судиться з представниками Луцького підприємства електротранспорту.

Про це йдеться у сюжеті Аверсу.

Василь Мамчур – пенсіонер потрапив у травні 2013-го в аварію. Автівка чоловіка зіткнулася з тролейбусом, який належить Луцькому підприємству електротранспорту.

«Автомобіль він тільки пригнав на той час, не встиг нарадуватись, і тут, як грім серед ясного неба, на роботу спізнився. Поки машина на ремонті була, відчував певні незручності, оскільки приходилось їздити в село», – пояснив представник позивача Володимир Савєльєв.

За словами адвоката, Мамчур зазнав психо-емоційного стресу внаслідок ДТП.

Відтак, крім позову на суму майже 13,5 тисячі гривень, потерпілий хоче ще й морального відшкодування – 2 тисячі гривень. Однак, авто Мамчура було застраховане, тож чоловік відразу ж звернувся за відшкодуванням потрощеного даху та розбитого скла по допомогу до страхової компанії «ТАС», одна к і там йому відмовили. Мовляв, джерело підвищеної небезпеки, тобто тролейбус, був несправний.

Тож свої вимоги Василь Мамчур висуває не лише до страховиків, а й до ЛПЕ, щоправда їх другий відповідач не визнає.

За словами представника тролейбусного депо Миколи Івчика, підприємство не заперечує своєї вини.

«Разом з тим, ми повністю не визнаємо того, що в даному випадку платити, відшкодовувати збитки повинно підприємство», – розповів Івчик.

Представник страхової компанії не слухання не прийшов.

Проте, до дебатів сторони так і не приступили, суддя оголосила перерву.

Залишити відповідь