Луцьк: охочих стати полісменами більше, ніж вакантних місць

Кількість охочих служити в патрульній поліції у Луцьку вже перевищила кількість вакантних місць. За станом на 15:00 сьогодні, 3 серпня, близько 170 лучан виявили бажання стати до лав новоствореної патрульної поліції.

Про це повідомляє інформаційне агентство Волинські Новини з посиланням на прес-секретаря Волинського УМВС Оксану Блищик.

Нова патрульна поліція в Луцьку розпочне роботу наприкінці листопада або на початку грудня цього року. Набір триватиме 10 днів, після чого будуть відбирати 160 найбільш підходящих кандидатів.

Нагадаємо, прийом анкет для всіх бажаючих поповнити лави нової поліції розпочався у Луцьку сьогодні, 3 серпня. При відборі кандидатів першою чергою звертатимуть увагу на освіту: середня спеціальна, або закінчена вища. Серед бажаних рис характеру – комунікабельність, порядність. Обов’язковими вимогами є наявність посвідчення водія категорії В, а також хороша фізична підготовка. Ще одна важлива вимога – адекватний психологічний стан. Вік – від 21 до 35 років.

Стати працівниками поліції виявили бажання чимало молодих людей – черга у приміщенні Будинку культури міста Луцька утворилась ще до того, як заяви почали приймати. Анкету можна заповнити за адресою: Луцьк, вулиця Богдана Хмельницького, 1 (2-й поверх) або ж он-лайн: http://www.mvs.gov.ua.

Проте, подача анкети – це лише перший етап відбору. Опісля конкурсантів чекає тестування, а з вересня розпочнеться навчання. І якщо у процесі підготовки не виникне ніяких ексцесів, то 20 патрулів вийдуть на вулиці міста у листопаді-грудні 2015 року.

Залишити відповідь