У Порошенка вигадали особливий статус для Криму

Україна ніколи не змириться із порушенням прав кримськотатарського народу і зробить все для повернення в Крим української влади.

Про це йдеться в зверненні президента України Петра Порошенка до учасників II Всесвітнього конгресу кримських татар, який проходить в Анкарі, – пише ТСН.

“Хочу запевнити вас, що Україна ніколи, ні за яких умов не змириться з порушенням прав своїх громадян, прав людини, прав кримськотатарського народу вільно жити на своїй землі. Україна разом із нашими міжнародними партнерами буде докладати всіх зусиль для відновлення законності на півострові і повернення української влади в Крим “, – йдеться у зверненні глави держави.

Порошенко також розповів про плани офіційного Києва надати Криму новий особливий статус.

“У наших планах – розробка “дорожньої карти” щодо надання Криму – історичній батьківщині кримськотатарського народу – статусу національно-територіальної автономії у складі української держави”, – заявив Порошенко.

Президент також нагадав, що вже створені державні установи, які займаються реалізацією державної політики щодо Криму.

“Гідне місце в українській владі посіли представники кримських татар, у тому числі національні лідери Мустафа Джемілєв і Рефат Чубаров – народні депутати України”, – зазначив Порошенко. Поза тим, український президент висловив подяку за підтримку демократичних країн, у тому числі тюркомовних держав, і особливо – за принципову позицію Туреччини.

Залишити відповідь