Перший день «Бандерштату»: враження і критика

Приблизно о 3:00 1 серпня завершився перший день дев’ятого фестивалю “Бандерштат”.

Тисячі людей стали учасниками дійства, яке вмістило кільканадцять заходів – від квесту до концерту.

ДИВИТИСЯ ФОТО ТА ВІДЕО З ПЕРШОГО ДНЯ

“Сьодні вночі відкрив для себе цей гурт….блін я в шокуве…всі навколо їх знають а я за бортом. Старий чи шо…кароч рекомендую”, – пише керівник департаменту інфраструктури та туризму Волинської ОДА Іван Мирка.

Співачка Галина Конах була не менш емоційна:

“Низько схиляю голову перед організаторами фестивалю! Це те, що нам потрібно і вчора, і сьогодні, і завтра! Прошу тих, хто хоче згасити неспинну вибухову хвилю від бомби під назвою “ПАТРІОТИЗМ” , прикусіть, будь ласка, язик! А ще краще , одягаються у вишиванки й гайда до нас)”

Журналіст Олена Кузьмич має зауваження до організаторів:

1) помінялася програма гутірок, міняється кілька разів на день – це погано для журіків. йдеш на одне – пишеш інше. про зміни немає інфи ні у фб, ні в вк, ні на сайті, а якщо є, то оновлюється дуже пізно (((
2) немає нормального інтернету, хоча я питалася чи буде вай-фай. дівчата не розбираюся в роутері. один із журіків сьогодні клацав роутер, щоб ми могли новини поставити
3) бандерштат чути в мене вдома на Волі ледве кожне слово ( і мабуть до Київської чути. Зараз вже тихо хоч

Лучанин Сергій Боремчук був лаконічним: “Звук прикрутіть, ага”.

Христина Валєєва пише:

“Що таке Бандерштат? Це фестиваль, який об’єднує людей, нагадуючи їм, хто вони такі, звідкіля і для чого живуть. Бандерштат – це тисячі щасливих усмішок, море емоцій та вражаючої живої музики, нові знайомства та шикарні спогади. Це закладені вуха і зірване горло, але всі жертви того варті, повірте. Подумати тільки, це лишень 1/3 усього побаченого!
Гурти АННА та Тінь Сонця вразили найбільше. +1 до улюблених українських гуртів”

Ліна Глушко додає:

“Перший день Бандерштату відбувся на УРА!) так, мої білі кеди стали чорними , але я вирішила – воно того варте) Дякую всім , хто зробив цей день особливим і з нетерпінням чекаю на завтра ( ще більше драйву та море позитиву)”.

Майданівець, колишній азовець Олексій Кушнєр:

“З мінусів – звук з фільму перебиває акустичну сцену, так одні плюси…”

І на завершення відео дайжест з першого дня фестивалю “Бандерштат” у Луцьку від Території “М”:

 

Залишити відповідь