Перший день «Бандерштату»: фото + відео з квадракоптерів

Перший день фестивалю “Бандерштат-2015”, 31 липня, вже став історією. Чим ж він запам’ятався?

Традиційно зранку вхід на територію дійства “штурмували” сотні людей. Вони приєдналися до відвідувачів фесту, які приїхали раніше. Потік “бандерштатівців” не зменшувався до початку концерту.

ДИВИТИСЯ ФОТО З МІСЦЯ ФЕСТИВАЛЮ ПЕРЕД ПОЧАТКОМ

Стартував фестиваль гутірками, на які приїхали: чеченка, яка воює за Україну Аміна Окуєва, представники Інституту національної пам’яті, працівники Благодійного фонду Богдана Гаврилишина та дисидент Левко Лук’яненко. Останній зібрав найбільшу аудиторію та найдовше спілкувався з учасниками фесту. Під час гутірок говорили про війну на Сході, історію України, декомунізацію та багато іншого.

Для шанувальників спорту влаштували ігри у волейбол та гурток «Алтимат Фризбі».

З-поміж новинок варто відзначити “Еко-галявину”, де, приміром, встановили сонячні батереї, від яких заряджали телефони “бандерштатівцям”.

В передобідню пору почалися саунд-чеки гуртів. На той час “повним ходом” працювали торгівельні точки спонсорів фестивалю. Поруч продавали прикраси та сувеніри.

Також на “Бандерштаті” працювали волонтери  ВОГО “Фундація розвитку громад”, які роздавали окуляри в обмін на благодійну допомогу.

ЧИТАТИ ТРАНСЛЯЦІЮ ПЕРШОГО ДНЯ

У дитячому містечку був справжній аншлаг. Діти малювали та гралися. Але проявити свої таланти у дитячому містечку закортіло й декому з дорослих. А неподалік бійці полку «Азов» розповідали охочим, як поводитися зі зброєю.

Серединою фестивального дня та для багатьох “цвяхом програми” став концерт, на якому грали гурти “Санмай”, “Флайzzzа”, “АННА, “Тінь Сонця” та “Роллікс”.

Завершувався день нічним кінопереглядом і виступами на акустичній сцені.

Наш фотограф Павло Березюк за перший день зробив понад 1,2 тисячі світлин. З них ми вибрали майже сто для маленького фотозвіту. Решту покажемо з понеділка.

 

Фотограф Сергій Лагода опублікував на сторінці “Панорами 360° Луцьк” в “Вконтакте” відео зняте квадракоптером.

Інформаційне агентство Волинські новини опублікувало відео фесту зняте квадракоптером.

Залишити відповідь