Військкомат Волині із 5 мільйонів використав 100 тисяч

Із виділених Волинському обласному військовому комісаріату майже п’яти мільйонів гривень наразі витратили трохи більше 100 тисяч.

Про це повідомляє прес-служба облради.

Волинський обласний військовий комісаріат дав відповідь на запит депутата обласної ради Петра Олешка про виконання Програми матеріально-технічного забезпечення частин (установ), підрозділів правоохоронних органів, проведення заходів територіальної оборони, мобілізації в області та будівництва фортифікаційних споруд.

У відповіді т.в.о. військового комісара Романа Кулика йдеться, що для виконання програми на 2015 рік Волинському обласному військовому комісаріату з облбюджету виділили субвенцію обсягом 4,95 мільйона гривень.

Станом на 6 липня за рахунок цих коштів облвійськкомат закупив паливно-мастильні матеріали для забезпечення мобілізації на території області на суму майже 95 тисяч гривень та оплатив вартість послуг з перевезення мобілізованих до військових частин на суму понад 10 тисяч гривень.

Крім цього, військові планують закупити будматеріали для ремонту приміщень особового складу підрозділів територіальної оборони, запчастини для відновлення автомобільної техніки, засобів зв’язку та предметів речового майна і екіпірування для особового складу підрозділів територіальної оборони тощо.

1 коментар

  1. свідомий сказав:

    А решту по кишенях!!!:))) От пля країна… кому війна, а кому…!!!

Залишити відповідь