У Луцьку бійцям проводять профперепідготовку

Професійну перепідготовку пропонують бійцям АТО та членам їхніх сімей у Луцьку.

Урочисте вручення дипломів учасникам Програми відбулося у бібліотеці Східноєвропейського національного університету 30 липня, ‒ пише Волинський інформаційний портал.

Проект соціальної адаптації під назвою «Україна–Норвегія» реалізовують за підтримки норвезького уряду вже 12 років. У Луцьку він діє на базі СНУ імені Лесі Українки.

Мета проекту – зменшити вплив негативних соціальних наслідків реформ для військовослужбовців та сприяти співпраці між Україною та Норвегією.

Президент Міжнародного фонду соціальної адаптації Володимир Рубцов розповів, що програма відбувається в Луцьку вже вдруге. Цього семестру професійну перепідготовку пройшли 26 військовослужбовців та членів їхніх сімей. Володимир Рубцов стверджує, що орієнтовно 70% випускників проекту надійно працевлаштовані. Навчальні плани проекту формував сам університет та Міжнародний благодійний фонд «ЄвроАзія». Радник-заступник керівника місії Королівства Норвегії Річард Скарборо зізнався, що без таких надійних українських партнерів проект реалізувати не вдалося б.

«Цей диплом – перший крок, завдяки якому ви можете здобути другу спеціальність. Я радий, що ми змогли організувати цю співпрацю і є одним із 13 університетів, у якому реалізовується програма соціальної адаптації. Я переконаний, що наша співпраця не зупиниться лише на цьому проекті», – висловив сподівання ректор СНУ імені Лесі Українки Ігор Коцан.

Залишити відповідь