Інтерпол відмовився шукати Саакашвілі

В Інтерполі було прийнято рішення про те, що переслідування екс-президента Грузії Михайла Саакашвілі є незаконним.

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу Одеської ОДА.

“У відповідь на дії, які вживаються урядом у Тбілісі, керівний орган Інтерполу в Ліоні прийняв рішення, що будь-яке переслідування колишнього президента Грузії Михайла Саакашвілі неприпустимо, оскільки це суперечить статуту Інтерполу, що означає наявність явних ознак політичного переслідування”, – сказано в повідомленні прес-служби.

Як зазначається, відповідні листи були розіслані всім національним бюро – членам Інтерполу.

“Аналогічні резолюції в минулому приймали: Європейський парламент, Рада Європи, інші міжнародні авторитетні організації. Уряд Грузії, який контролюється  найбільшим приватним акціонером Газпрому Іванішвілі, продовжує в супереч міжнародній спільноті та на вигоду Москві,  звинувачуючи його у розтраті державних коштів на прийом іноземних делегацій та перебільшення витрат на Адміністрацію Президента. При цьому, накладено арешт на 75 кв.м. будинку, який належить Саакашвілі та на 16-ти річну “Хонду” його бабусі. Варто нагадати, що під час президентства Саакашвілі бюджет Грузії збільшився в 11 разів, а країна була визнана однією з найменш корумпованих в Європі”,- додали у прес-службі.

А також зазначили, що нещодавно, навіть офіційний спікер теперішнього президента Маргвелашвілі заявила, що підстави для порушення кримінальної справи проти Саакашвілі “виглядають несерйозними”.

Залишити відповідь