Фацевич у Києві живе в гуртожитку

Лучанин Олександр Фацевич, який нині керує поліцією Києва, в столиці мешкає в гуртожитку МВС та отримує понад 8 тисяч гривень.
“Особисто я квартири ще не маю. Наразі разом із колегами, які не є жителями Києва, мешкаємо в гуртожитку Академії МВС”, – сказав він у інтерв’ю Волинській газеті.
“Як далі складеться з помешканням – побачимо. А щодо зарплатні, то мінімум, який отримує поліцейський у Києві, становить від восьми тисяч гривень і вище”, – додав поліцейський.
Висловився він й щодо критики з боку ЗМІ та громадськості.
“Звісно, без критики не обходиться. Десь вона об’єктивна, десь – не має підстав. Але всі зауваження беремо до уваги, аби виправдати ті сподівання, які покладають на нас і кияни, і міністр Арсен Аваков”, – мовив Фацевич.
За той період, скільки працює в Києві поліція, «відсіяти» планується лише шістьох працівників, які з тих чи інших причин не впоралися зі своїми обов’язками. Всі ж решта трудяться, не покладаючи рук та не рахуючись із часом.
А от повертатися на Волинь майор Фацевич не планує. Каже, це буде не гарно щодо колег у столиці. Та й роботи в Києві настільки багато, що перекладати її на чиїсь плечі – неправильно.

Залишити відповідь