Відомі нові подробиці нещасного випадку з Єремеєвим

Нещасний випадок з Ігорем Єремеєвим трапився не через норовливого коня, а погану дорогу, – пишуть ЗМІ.

Єремеєв унаслідок нещасного випадку отримав черепно-мозкову травму й терміново був доставлений у столичну клініку, а потім – за кордон, – повідомляє Волинська газета.

Нещасний випадок стався вранці 26 липня, коли нардеп, завзятий любитель верхової їзди на конях, виїхав у цуманські ліси, де активно відпочивав разом із постійними учасниками подібних прогулянок. Добре об’їжджений кінь потрапив копитом у кротовину, спіткнувся і впав разом із наїзником на землю. Ігор Миронович хоча і втримався в сідлі, але виявився під чорно-коричневим скакуном на ім’я Вінстон. Шолома, як зазвичай, на голові потерпілого цього разу не було.
Одразу після травмування Ігоря Мироновича госпіталізували в реанімаційне відділення Луцької міської клінічної лікарні, що підтвердила журналістам Радіо «ВВС» головний лікар цієї медустанови Лариса Духневич. Щоправда, вона не стала вдаватися до подробиць щодо травм пацієнта та стану його здоров’я. Ввечері в неділю, за наполяганням дружини та інших родичів, на вертольоті санітарної авіації Ігоря Єремеєва доставили до Києва.
Станом на 27 липня лікарі продовжили комплекс обстежень постраждалого в клініці «Борис.»
Щоб захистити пацієнта від зайвої уваги, до мінімуму звужене коло осіб, які можуть із ним поспілкуватися чи надати допомогу. Йдеться лише про найближчу родину та одного з народних депутатів України, які постійно перебувають поряд із ним.
Портал «Волинське Агентство Розслідувань», який першим сповістив про нещасний випадок, із посиланням на неназваного помічника-консультанта Ігоря Єремеєва, деталізував: «Зараз лікарі кажуть, що критичний момент минув, буде жити. Організм впорався із загрозою».
Оскільки подія викликала значний резонанс, то з приводу стану самопочуття Ігоря Єремеєва висловився навіть міністр МВС України Арсен Аваков буквально напередодні свого візиту до Луцька:
«У нас є інформація, що не стосується МВС, а – народного депутата Єремеєва. Під час кінної прогулянки з ним трапилася ситуація, коли коня понесло. Відбулося драматичне падіння депутата, внаслідок якого він серйозно постраждав. Він перебуває в лікарні без свідомості, але ми сподіваємося та розраховуємо, що він одужає».

Залишити відповідь