Романюк пояснив, чому спростили дорогу Яценюку

Біля Луцької міськради зняли дорожній знак обмеження руху транспорту, який у народі називають «цеглинкою», задля безпеки міністрів.

Про це під час оперативки заявив мер Микола Романюк, – пише інформаційне агентство Волинські Новини.

Нагадаймо, під час сесії міськради цю тему порушив позафракційний депутат Павло Данильчук. Його обурило, що для того, аби високопосадоці могли комфортно доїхати до місцевого ЦНАПу, їм спростили дорогу. Так, на ділянці з одностороннім рухом на вулиці Кривий вал зняли знак, який раніше забороняв проїзд автівок.

«Я можу зрозуміти, коли комунальники до приїзду «великих світу цього» чистять місто, прибирають, прикривають старі будівлі. Але ж закон має бути один для всіх: і для містян, і прем’єр-міністра. Тому дайте відповідь, хто дав право демонтувати дорожній знак біля Міськради та на підставі якого законодавчого це було зроблено?» – звернувся Данильчук тоді до мера.

На це запитання міський голова Микола Романюк пообіцяв відповісти до завершення сесії, однак відповів сьогодні, 30 липня, під час оперативної наради: «Я б щодня знімав знаки, якщо приїжджатимуть міністри, бо це безпека», – гордо зауважив градоначальник.

Залишити відповідь