У Луцьку «політично» вибирають, які вулиці ремонтувати, ‒ депутати

Депутати Луцької міськради Павло Данильчук та Сергій Сівак вважають, що у Луцьку ремонтують вулиці та двори на округах обранців громади, прихильних до міського голови Миколи Романюка.

Про це вони заявили під час засідання постійної комісії міськради з питань житлово-комунального господарства, екології, транспорту та енергозбереження у четвер, 23 липня.

Як пояснив Сівак, він вітає лучан, які живуть в районі ДПЗ, де знаходяться округи депутатів Миколи Яручика та Євгенія Ткачука, проте вважає, що в інших районах вулиці можуть ремонтувати не так активно. А відремонтований двір – на користь рейтингу депутата.

Проте депутат Василь Гриб їм заперечив, адже, наприклад, в його районі (33-й) недоцільно вкладати багато коштів, бо там район відносно новий. Тому звинувачення, що двори та вулиці ремонтують вибірково, він вважає, необґрунтованими.

2 коментарі

  1. Лучанин сказав:

    якого депутата Старе місто (вулиці Замкова, Плитниця, Кафедральна)? там не дорога, а позор міста, яку з кожним днем “добивають” вантажівки на базар і з базару.

  2. Небайдужий сказав:

    Більше того, ремонтують-асфальтують не всю вулицю, а частину(до будинку окремої потрібної людини напевно), хоча по документах певно йде що відремонтували всю вулицю — ситуація зокрема про вулицю Запорізьку, яка виходить до Теремнівського озера. Пів вулиці заасфальтували. а пів так залишили.Класика

Залишити відповідь