Луцька міліція капітулювала перед валютниками

Головний міліціонер Луцька відверто охарактеризував ефективність діяльності місцевої міліції у вирішені питань, пов’язаних з вуличними міняйлами як «стрілянина по горобцях із палиці».

Про це начальник Луцького МВ Ігор Муковоз заявив 22 липня під час засідання виконавчого комітету, – повідомляє інформаційне агентство Волинські Новини.

Свою позицію він висловив після того, як секретар Луцької міської ради Сергій Григоренко звернувся до членів виконавчого комітету з пропозицією виробити певний механізм щодо боротьби з «валютними фахівцями» у центрі міста.

«У нас всі хочуть змінити те, що не так просто змінюється. Ефективність роботи міліції з питання незаконної діяльності валютників – це як «палкою стріляти по горобцях», – зауважив очільник луцької міліції.

З його слів, велика кіпа протоколів, що стосуються валютників, лише підриває авторитет міліції. Він зазначив, мовляв, поки є попит, буде й пропозиція.

«Та й таке явище як вуличні міняйли є в кожному місті. Тож давайте не будемо приймати порожні рішення та натискати на кнопки, якщо все одно це не матиме жодних результатів», – звернувся Ігор Муковоз до Григоренка, натякаючи на те, що окремі рішення членів виконкому – не що інше як популізм.

Раніше повідомлялося, що у Луцьку є так званий «чорний фінансовий ринок». Тож, якщо є проблеми з обміном валют в офіційній установі, лучани йдуть «за допомогою» до вуличних валютників.

А в грудні 2014 року волинські правоохоронці вилучили у валютників понад 423 тисячі гривень, 22 тисячі доларів, 6 тисяч євро, 84 тисячі злотих та кілька сотень і десятків одиниць інших іноземних валют. Як пояснив тодішній заступник начальника управління Державної служби у боротьбі з економічною злочинністю УМВС України у Волинській області Володимир Сюйва, під час брифінгу 16 грудня, притягнути до відповідальності валютників можна лише спіймавши на гарячому, під час здійснення обміну.

Натомість, 21 травня 2015 року працівники УСБУ у Волинській області затримали «на гарячому» у Любомльському районі працівника місцевого райвідділу міліції. Так, колишній старший оперуповноважений сектора ДСБЕЗ, старший лейтенант міліції регулярно збирав «данину» з валютників за їх «кришування».

1 коментар

  1. Сергій сказав:

    “притягнути до відповідальності валютників можна лише спіймавши на гарячому, під час здійснення обміну.”

    Позор для міліції таке писати. Скажіть що кришуєте і все.

Залишити відповідь