Ківерці: винуватець ДТП з 2 загиблими отримав умовний термін

Водій вантажівки, який наприкінці грудня 2014 року врізався у міжнародний автобус з іноземцями сполученням «Київ-Штутгарт», постав перед судом.

Про це повідомляє Під прицілом.

Нагадаємо, що 17 грудня торік у селі Звірів Ківерцівського району відбулася страшна аварія. Тоді вантажівка марки «ДАФ» виїхала на зустрічну смугу і зіткнулася з міжнародним автобусом.

Від удару кабіна вантажівки та передня частина автобуса були розбиті вщент.

Внаслідок ДТП два водії автобуса загинули на місці, а одна з пасажирок отримала тілесні ушкодження середньої тяжкості.

Волинські медики тоді госпіталізували одразу вісім людей, однак більшість з них невдовзі відпустили.

Коли ж справа надійшла до Ківерцівського районного суду, то обвинувачений не заперечував того, що він виїхав на зустрічну смугу.

Чоловік розповів, що намагався обігнати автомобіль, який їхав перед ним та виїхав для цього на зустрічну смугу, а автобус, що їхав йому назустріч не побачив.

Водій вантажівки дуже шкодує, що через нього загинуло двоє людей і переконував, що намагався всіляко допомогти сім’ям загиблих.

Дружини водіїв також запевнили в суді, що обвинувачений цілком відшкодував усі завдані збитки, а тому вони не мають до нього претензій.

Разом з тим жінки просили призначити для винуватця аварії найменше покарання, яке тільки можливо.

Тож суд взяв до уваги таку позицію потерпілих, а також те, що обвинувачений має неповнолітнього сина та доглядає за старенькими батьками, і засудив чоловіка до п’яти років позбавлення волі, але з трирічним іспитовим терміном.

Залишити відповідь