Волонтерки зі Сходу приїхали в Луцьк

Волонтерки з Дніпропетровська та Кривого Рогу Неля Князєва і Олена Ковальчук зустрілися з першим заступником Луцького міського голови Тарасом Яковлевим.

Зустріч відбулася 20 липня. Жінки допомагають місії «Чорний тюльпан» займаються ідентифікацією тіл бійців з усієї України, а також оформлюють необхідні документи та допомагають сім’ям загиблих.

Олена Ковальчук розповіла, що і зараз понад тисячу людей шукають своїх рідних, які загинули чи зникли безвісти. Вона додала, що шукали й волинських воїнів, зокрема бійців спецпідрозділу «Світязь».

«Волинь має найбільше людей, які загинули, якщо говорити в пропорції до населення», – зазначив Тарас Яковлев. Він повідомив, що за час війни лише з числа лучан загинуло 26 бійців. Тарас Яковлев подякував волонтеркам за їх роботу та вручив волонтеркам подарунки на згадку про місто.

«Треба додому, вже пора працювати», – кажуть волонтери. Вони висловили вдячність за підтримку та розповіли, що у деяких українських містах не лише не сприяють роботі волонтерів, а й навіть перешкоджають їх діяльності.

Нагадаємо, волонтерам організували відпочинок у санаторії «Лісова пісня» колеги з «Автомайдану України» та Громадської ради.

Залишити відповідь