Луцьк: призупинили скандальне будівництво фітнес-центру

У Луцьку у прибудованому до багатоповерхівки фітнес-центрі на проспекті Молоді призупинили зведення другого поверху, який закриває вікна жителям будинку.

Про це повідомляє Район. Луцьк.

Очільник ОСББ «Вікторія Луцьк 1» Петро Бойко розповів, що будівництво не відбувається. Однак йому невідомо, на який термін роботи припинили.

«Чого далі не будують, я не знаю. Власниця фітнес-центру й надалі відмовляється шукати з мешканцями компроміс. Бере у нас воду, бо зараз робить ремонт всередині в будівлі, і не платить за неї. Я припускаю, що роботи припинили до того часу, поки вона не виготовить металеві крокви. І потім продовжать роботи», – голова ОСББ Петро Бойко.

Як раніше повідомлялося, фундамент для будівництва фітнес-центру власниця Алла Мальцева заклала два роки тому. Вона побудувала заклад і тепер добудовує другий поверх, який закриває вікна мешканцям багатоповерхівки на Молоді, 10. З цього приводу збиралися і комісії міськради, намагався вирішити питання депутат від округу Аскольд Пекарський. Але врегулювати його наразі так і не вдалося.

 

Залишити відповідь