Луцьк: дітей військових та переселенців розважали у парку

У Луцьку для дітей військовослужбовців, переселенців, а також малечі з багатодітних родин організували свято у центральному парку.

Про це повідомляє прес-служба Луцької міської ради.

Луцький міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді у партнерстві із КП «Парки та сквери м.Луцька» організували волонтерську акцію «Мирна Україна» для дітей з сімей, які потребують особливої соціальної підтримки.

У рамках акції діти взяли участь у сімейному квесті від Волинської обласної бібліотеки для юнацтва, майстер-класі від студії дизайну та творчості «Метелик» з виготовлення браслету життя, канатному тренуванні на екологічно-розважальному об’єкті «Екологічна стежка здоров’я», тренінгу на тему: «Мир починається з кожного» та фешмобі.

Учасниками квесту стали діти з сімей, які тимчасово переміщені із окупованих територій та зони проведення АТО, діти учасників АТО, сироти, з багатодітних родин. Вони складали пазл з зображенням місця, де знаходяться подарунки, і змагалися хто швидше за команду суперників знайде його. Команда, яка прийшла другою, теж отримала втішні презенти. Учасники квесту відгадували загадки, ребуси і вирішували логічні завдання, а всі підказки інтригували, змушували орієнтуватисьу парку.

Творча студія «Метелик» організувала майстер-клас з дітками з плетіння браслетів «Мотузка життя» та розпису футболок на патріотичну тематику. Кожна дитина могла зробити подарунок: браслет, футболка та листівка військовим своїми руками. Подарунки воїнам передадуть уже наступного тижня.

«Діти дуже активно виконували завдання по колажу «Що для мене означає мир». Ми захоплювалися мудрими судженнями та вже такими дорослими відповідями дітей, батьки яких перебувають в зоні АТО», – розповіла працівник Луцького міського центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді Тамара Бондарчук. Вона разом з головним спеціалістом відділу соціальної роботи Світланою Луців проводили міні-тренінг для дітей.

За словами однієї з учасниць свята Софійки, дійство в парку її зацікавило.

«Привела мене моя бабуся. Я спробувала усі забави, які для нас організували. Найбільше сподобалося розмальовувати футболки та канатна дорога», – поділилася враженнями дитина.

До акції долучалися волонтери з Жешува Республіки Польща, які перебували у Луцьку в рамках Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2007-2013 Європейського інструменту сусідства та партнерства.

Залишити відповідь