Бійці «Світязя» відвідали дітей в таборі

Міліціонери із солодощами завітали у село Забороль Луцького району, де відпочивають школярі з Волині, а також діти-переселенці із тих областей, де тривають бойові дії.

Українські пісні, показові виступи козачат і знайомство з міліцейськими професіями, – ось далеко не повний перелік заходів, які зробили дозвілля школярів цікавим і змістовним, ‒ йдеться в повідомленні СЗГ МУВС Волині.

До вихованців табору звернувся заступник начальника управління – начальник міліції громадської безпеки Анатолій Шумик: «Ви повинні знати: правоохоронні органи Волині дбають про ваш спокій і мирне небо. Ми докладемо усіх зусиль, щоби ваше дитинство ніколи не сколихнула війна».

Конкурси і вікторини, показові виступи козачат, презентації техніки працівників Державтоінспекції та Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при УМВС України у Волинській області не залишили байдужими нікого.

Особливими гостями свята стали правоохоронці роти патрульної служби міліції особливого призначення «Світязь». Уже традиційно правоохоронці заручилися допомогою вихованців молодіжної громадської організації «Школи козацького гарту» на чолі із отаманом Українського козацтва Олександром Середюком.

«Метою таких заходів є соціальний та правовий захист дітей, попередження злочинів, вчинених неповнолітніми, популяризація здорового способу життя та виховання любові та поваги до України. Окрім того, демонструємо повсякденну роботу волинської міліції, знайомимо дітей із Героями-захисниками Батьківщини», – підсумувала начальник сектору кримінальної міліції у справах дітей УМВС України у Волинській області Інна Остапович.

Завершилося свято частуванням справжнім козацьким кулішем та фотосесієюіз незвичайними гостями.

Залишити відповідь