Волинські дуківці перебувають у повній бойовій готовності

Всі підрозділи волинського батальйону Добровольчого українського корпусу Правого сектору перебувають  у повній бойовій готовності.

Про це йдеться в офіційній заяві структури, яке ми публікуємо без змін та правок:

 

Офіційне звернення добровольців 3-го ЗБАТ ДУК ПС «Волинь»

На сьогоднішній день ми бачимо бездіяльність гаранта конституції, бездіяльність структур УМВС щодо боротьби із корупцією, контрабандою і зловживанням службовим положенням в органах влади. Через не державницький підхід до господарювання в країні, українська влада загнала нас в боргову кредитну яму, вихід з якої можливий тільки при реалізації рішучих та дієвих реформ. На бездієві експерименти та помилки часу у нас немає. Те, що нам обіцяє президент зробити завтра, треба було зробити ще вчора.

Владні структури замість того, щоб в постреволюційний період розпочати ефективну боротьбу із всіма злочинними діями попередньої влади взяла їх під своє крило. Що й стало наслідком останніх подій в Україні. Корумпованим і ожирілим чиновниками не хочеться бачити на своєму шляху справжніх патріотів та ідейних активістів, які пам`ятаючи кров Майдану, каліцтво та загибель побратимів на війні, намагаються вернути державу в конституційне русло.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ ПРО БІЙ В МУКАЧЕВІ

Ми, добровольці 3-го Запасного Батальйону Добровольчого Українського Корпусу Правого Сектору «Волинь», звертаємося до всіх чиновників та працівників силових структур, які ще не повністю прогнили в діючій системі, реально оцінити ситуацію в державі та адекватно реагувати на незаконні дії як перевертнів в погонах так і кримінальних елементів, проявляти жорсткі заходи до локалізації корупційних схем та зловживання службовим положенням в усіх гілках провладних структур.

Саме через продажність органів виконавчої влади і жагою до легких статків стали наслідком дії патріотів на Закарпатті. Міліція і кримінальні угрупування стали одним мафіозним кланом, який через безкарність дозволяє собі діяти поза межами конституції.

Всі бойові підрозділи ДУК ПС Волині перебувають у повній бойовій готовності та чекають наказу щодо логічної реакції на події в Мукачево. Люди обурені заявами і брехнею міністра УМВС, який цинічно назвав патріотів «бандитами». Хлопці з ПС Закарпаття є нашими бойовими побратимами, які з перших днів війни на Сході держави довели свою самовідданість, жертовність та любов до України.

Отже, якщо ви не хочете побачити обурення суспільства, внаслідок якого може пролитися кров на теренах Волині, прийміть до уваги наше звернення.

1 коментар

  1. читач сказав:

    А чому тоді той ДУК на на Сході у повній бойовій, чого вимагає ситуація? Краще тут “геройствувати” і бізнес кришувати і виджимати?! А от дав наприклад Ярош команду на дію і що – підуть ОДА, МВС громити? Ви хоч трошки розумієте що в державі відбувається?! Жах!!!

Залишити відповідь